Polohovací zařízení a parapodia

Výběr kategorie

Vertikalizační pomůcky pro tělesně postižené a parapodia jsou rehabilitačními prostředky, které pomáhají hendikepovaným osobám s částečným nebo úplným ochrnutím dolních končetin včetně kombinovaných postižení. Fungují na principu fixace trupu a končetin tak, že umožňují pacientovi upoutanému na invalidní vozík stát

ve vzpřímené poloze. To má pozitivní vliv na předcházení a léčbu proleženin, pozici vnitřních orgánů v dutině břišní, ale i na psychiku pacienta. Kromě parapodií nabízíme i polohovací zařízení s fixačními pelotami a terapeutické židle.

 • Dětské polohovací zařízení MADITA 0

  MADITA 0Dětské polohovací zařízení Dětská terapeutická polohovací židle MADITA 0 je určena nejmenším pacientům.    

  Kód ZP: 07-5005700
  Více o produktu
 • Dětské polohovací zařízení MADITA 1

  MADITA 1Dětské polohovací zařízení Dětská terapeutická polohovací židle MADITA 1 podporuje uvolněné, aktivní sezení. Volitelné nastavení úhlu sedu a fixace pánve zmírňuje svalové napětí.  

  Kód ZP: 07-5005702
  Více o produktu
 • Dětské polohovací zařízení MADITA 2

  MADITA 2Dětské polohovací zařízení Dětská terapeutická polohovací židle MADITA 2 podporuje uvolněné, aktivní sezení. Volitelné nastavení úhlu sedu a fixace pánve zmírňuje svalové napětí.  

  Kód ZP: 07-5005704
  Více o produktu
 • Polohovací zařízení MADITA MAXI

  MADITA MAXIPolohovací zařízení Terapeutická polohovací židle podporuje uvolněné, aktivní sezení. Volitelné nastavení úhlu sedu a fixace pánve zmírňuje svalové napětí.

  Kód ZP: 07-5005708 + doplatek
  Více o produktu
 • Vertikalizační stojan VISION

  VISIONVertikalizační stojan Elektrická rehabilitační vertikalizační pomůcka.

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Dětské vertikalizační zařízení Parapodium Dynamic Junior

  Parapodium Dynamic JuniorDětské vertikalizační zařízení Dětská rehabilitační vertikalizační pomůcka (parapodium) vhodná pro pacienty s paraplegií, rozštěpem páteře a mozkovou obrnou.  

  Kód ZP: 07-5008599
  Více o produktu
 • Vertikalizační zařízení Parapodium Dynamic

  Parapodium DynamicVertikalizační zařízení Rehabilitační vertikalizační pomůcka vhodná pro pacienty s paraplegií, rozštěpem páteře a mozkovou obrnou. Dynamická ortéza pro horní a dolní polovinu těla.  

  Kód ZP: 07-5008599
  Více o produktu
Sdílet na:
nahoru