Dětské polohovací židle a polohovací zařízení

Výběr kategorie

Mladé lidské tělo se neustále vyvíjí a v případě hendikepovaných dětí musíme být zvláště opatrní na správné držení těla při sezení. Naše dětská nastavitelná židle slouží dětem od nejmenšího věku až po dospívající jedince.

Ortopedická židle má mimo jiné nastavitelnou hlavovou opěrku, sklon sedáku a podpůrné peloty, které umožní fixaci pánve a zmírní tak svalové napětí. Během relaxační fáze lze židle uvést do horizontální polohy. Naše polohovací zařízení pro děti jsou plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

 • Dětské polohovací zařízení MADITA 0

  MADITA 0Dětské polohovací zařízení Dětská terapeutická polohovací židle MADITA 0 je určena nejmenším pacientům.  

  Kód ZP: 07-5005700
  Více o produktu
 • Dětské polohovací zařízení MADITA 1

  MADITA 1Dětské polohovací zařízení Dětská terapeutická polohovací židle MADITA 1 podporuje uvolněné, aktivní sezení. Volitelné nastavení úhlu sedu a fixace pánve zmírňuje svalové napětí.  

  Kód ZP: 07-5005702
  Více o produktu
 • Dětské polohovací zařízení MADITA 2

  MADITA 2Dětské polohovací zařízení Dětská terapeutická polohovací židle MADITA 2 podporuje uvolněné, aktivní sezení. Volitelné nastavení úhlu sedu a fixace pánve zmírňuje svalové napětí.  

  Kód ZP: 07-5005704
  Více o produktu
 • Dětské vertikalizační zařízení Parapodium Dynamic Junior

  Parapodium Dynamic JuniorDětské vertikalizační zařízení Dětská rehabilitační vertikalizační pomůcka (parapodium) vhodná pro pacienty s paraplegií, rozštěpem páteře a mozkovou obrnou.  

  Kód ZP: 07-5008599
  Více o produktu
 • Dětský polohovací invalidní vozík Netti 4U CES Plus

  Netti 4U CES PlusDětský polohovací invalidní vozík Dětský multifunkční polohovací vozík s vynikající manévrovatelností a jízdními vlastnostmi.  

  Kód ZP: 07-5011219
  Více o produktu
Sdílet na:
nahoru