Aktivní mechanické invalidní vozíky

Výběr kategorie

Rozmanité možnosti úprav a nastavení jsou pro aktivní vozíky zásadní. Aktivní invalidní vozík se dokáže přizpůsobit změnám ve způsobu použití stejně jako individuálním potřebám díky nastavitelné zádové opěrce, sedáku a podvozku.

Čím přesnější je nastavení dle individuálních tělesných proporcí uživatele, konkrétního onemocnění a požadovaného způsobu užití, tím aktivněji může být invalidní vozík používán v běžném životě a při sportu. 

 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem NANO 1.155

  NANO 1.155Aktivní invalidní vozík s pevným rámem Aktivní invalidní vozík s pevným rámem a velmi nízkou hmotností.  

  Kód ZP: 07-5005946 + doplatek
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem SMART F 2.360

  SMART F 2.360Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem Novinka mezi aktivními vozíky společnosti MEYRA s integrovanými podnožkami. Perfektní kombinace nízké váhy, stability a přesného ovládání vozíku.  

  Kód ZP: 07-5005944
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem SMART S 2.370

  SMART S 2.370Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem Novinka mezi aktivními vozíky společnosti MEYRA s odklopnými podnožkami. Perfektní kombinace nízké váhy, stability a přesného ovládání vozíku.  

  Kód ZP: 07-5005945
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem TORNADO

  TORNADOAktivní invalidní vozík s pevným rámem Mechanický invalidní vozík pro velmi aktivní uživatele vhodný i pro sportovní aktivity.  

  Kód ZP: 07-5008530
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem AVIATOR

  AVIATORAktivní invalidní vozík s pevným rámem Aktivní invalidní vozík s pevným rámem pro uživatele se sportovními ambicemi. Vysoce prodyšné potahy a další praktické příslušenství.  

  Kód ZP: 07-5008534
  Více o produktu
 • Sportovní invalidní vozík s pevným rámem Hurricane 1.880

  Hurricane 1.880Sportovní invalidní vozík s pevným rámem Aktivní vozík vyrobený uživateli na milimetr a úhel přesně. Vhodný pro sportovní a volnočasové aktivity.    

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem Avanti Pro 1.735

  Avanti Pro 1.735Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem Oblíbený skládací invalidní vozík s integrovanými podnožkami. Lehký invalidní vozík se 2 variantami délky rámu a šířkou sedu od 36 cm do 58 cm.

  Kód ZP: 07-5005940
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem ONE

  ONEAktivní invalidní vozík s pevným rámem Invalidní vozík s lehkým a pevným rámem ONE je speciálně uzpůsobený pro aktivní sportovce. Navíc si můžete vybrat ze široké škály nadstandardního vybavení.

  Kód ZP: 07-5008520
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem UNICO

  UNICOAktivní invalidní vozík s pevným rámem Aktivní invalidní vozík Unico je speciálně navržen pro uživatele drobnější postavy. Zúžení přední části poskytuje dobré aerodynamické vlastnosti vozíku.

  Kód ZP: 07-5008525
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem ZX1 1.360

  ZX1 1.360Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem Invalidní vozík ZX1 vyniká kompaktní konstrukcí s integrovanými podnožkami a atraktivním designem pro aktivní a dynamický životní styl.  

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem ZX3 1.370

  ZX3 1.370Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem Invalidní vozík ZX3 s moderním designem, odnímatelnými podnožkami a nízkou hmotností. Vhodný pro aktivní uživatele.  

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Handbike Speedy Duo 2

  Speedy Duo 2Handbike Inovativní handbike s možností uchycení na jakýkoli mechanický invalidní vozík. S přídavným zařízením Speedy Duo 2 se z Vašeho vozíku stane inteligentní kolo na ruční pohon.

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Handbike Speedy B26

  Speedy B26Handbike Handbike Speedy B26 je vhodný pro aktivní uživatele. Přídavné zařízení s možností uchycení na jakýkoli mechanický invalidní vozík.

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem Avanti Aktiv 1.736

  Avanti Aktiv 1.736Aktivní invalidní vozík se skládacím rámem Skládací invalidní vozík z hliníkové slitiny pro každodenní používání.

  Kód ZP: 07-5005975
  Více o produktu
 • Nájezdové rampy RFM Ricmar

  Nájezdové rampy RFM Ricmar Mobilní nájezdové rampy s protiskluzovým povrchem.  

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Bezdrátový vysokotlaký kompresor

  Bezdrátový vysokotlaký kompresor Bezdrátový vysokotlaký kompresor je určen pro nafouknutí kol, míčů a díky vyměnitelným koncovkám lze použít na různé druhy ventilků.  

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
Sdílet na:
nahoru