Aktivní a sportovní invalidní vozíky s pevným rámem

Výběr kategorie

Aktivní/sportovní vozík je vozík s pevným rámem, kde je výška i šířka invalidního vozíku přizpůsobena tělesným proporcím a potřebám konkrétního uživatele, jako oblek šitý na míru. Úpravy invalidního vozíku zajišťují optimální sedací pozici a co nejsnadnější manipulaci.

Skrze pohyb chápeme život, nacházíme sebejistotu a začleňujeme se do společnosti. Tento fakt jsme si uvědomili velmi brzy a na vývoji aktivních a sportovních invalidních vozíků spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými inženýry a využíváme zkušeností celosvětově známých profesionálních atletů.

 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem NANO 1.155

  NANO 1.155Aktivní invalidní vozík s pevným rámem Aktivní invalidní vozík s pevným rámem a velmi nízkou hmotností.  

  Kód ZP: 07-9990493 + doplatek
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem AVIATOR

  AVIATORAktivní invalidní vozík s pevným rámem Aktivní invalidní vozík s pevným rámem pro uživatele se sportovními ambicemi. Vysoce prodyšné potahy a další praktické příslušenství.  

  Kód ZP: 07-0135433 + doplatek
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem TORNADO

  TORNADOAktivní invalidní vozík s pevným rámem Mechanický invalidní vozík pro velmi aktivní uživatele vhodný i pro sportovní aktivity.  

  Kód ZP: 07-0135432 + doplatek
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem XStar 1.160

  XStar 1.160Aktivní invalidní vozík s pevným rámem Aktivní invalidní vozík s pevným rámem, výbornými jízdními vlastnostmi a moderním designem pro aktivní uživatele.

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Sportovní invalidní vozík s pevným rámem Hurricane 1.880

  Hurricane 1.880Sportovní invalidní vozík s pevným rámem Aktivní vozík vyrobený uživateli na milimetr a úhel přesně. Vhodný pro sportovní a volnočasové aktivity.    

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem ONE

  ONEAktivní invalidní vozík s pevným rámem ONE – aktivní invalidní vozík s pevným rámem, speciálně rozšířeným v přední části. Rozšíření rámu kolem kolen poskytuje větší pohodlí uživatele.  

  Kód ZP: 07-0135471 + doplatek
  Více o produktu
 • Aktivní invalidní vozík s pevným rámem UNICO

  UNICOAktivní invalidní vozík s pevným rámem UNICO – aktivní vozík s pevným rámem zúženým v přední části. Zúžení poskytuje dobré aerodynamické vlastnosti vozíku. Invalidní vozík Unico je speciálně navržen pro uživatele drobnější postavy.  

  Kód ZP: 07-0135472 + doplatek
  Více o produktu
Sdílet na:
nahoru