Dětské mechanické invalidní vozíky

Výběr kategorie

Pohybem se člověk učí a pohyblivost je základní potřebou a důležitým terapeutickým aspektem péče o fyzicky hendikepované děti a mladé lidi. Chuť být nezávislý a radost z pohybu mají vliv na senzomotorický a psychosociální vývoj.

Pokud se dítěti poskytne mechanický invalidní vozík v raném věku, pohyblivost, kterou získá, mu umožňuje fungovat v sociálním prostředí a vede k nezávislosti a autonomii. Naše invalidní vozíky motivují děti učit se, objevovat prostředí a sbírat nové zkušenosti. To vše jsou důležité kroky pro vývoj osobnosti dítěte.

 • Dětský invalidní vozík Flash 1.135

  Flash 1.135Dětský invalidní vozík Moderní a všestranný dětský invalidní vozík s atraktivním designem a maximální variabilitou. Tento invalidní vozík je vhodný pro aktivní děti a mláděž.  

  Kód ZP: 07-0135438 + doplatek
  Více o produktu
 • Dětský invalidní vozík AmiGO

  AmiGODětský invalidní vozík Dětský aktivní vozík s velmi lehkým rámem z hliníkové slitiny používané v leteckém a kosmickém průmyslu. Dostupné dvě velikosti rámu - mini a midi.  

  Kód ZP: 07-0135482 + doplatek
  Více o produktu
 • Dětský invalidní vozík Brix 1.123

  Brix 1.123Dětský invalidní vozík Dětský invalidní vozík, který nápaditě spojuje výhody mechanického invalidního vozíku a kočárku. Lehký moderně koncipovaný pevný rám.

  Kód ZP: 07-0016288 + doplatek
  Více o produktu
 • Dětský invalidní vozík AVANTI Junior 1.736

  AVANTI Junior 1.736Dětský invalidní vozík Dětský mechanický vozík Avanti Junior se skládacím rámem a odnímatelnými podnožkami.

  Kód ZP: 07-0062237 + doplatek
  Více o produktu
 • Dětský handbike Speedy Junior

  Speedy JuniorDětský handbike Speedy Junior je kolo na ruční pohon pro děti. Handbike je možné uchytit na jakýkoli mechanický invalidní vozík.

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
Sdílet na:
nahoru