Kočárky pro děti s dětskou mozkovou obrnou

Výběr kategorie

Děti, které se narodily s dětskou mozkovou obrnou, rozštěpem páteře, svalovým postižením nebo sníženou funkčností dolních končetin, vyžadují zvláštní péči už od útlého věku. Naše dětské kočárky splňují veškeré požadavky na převážení hendikepovaných dětí.

Kočárky pro hendikepované děti mají nastavitelné podnožky s lýtkovým pásem, nastavitelnou šíři a hloubku sedu, boční podpory a další ochranné a bezpečnostní prvky, které zajistí stabilitu dítěte.

 • Dětský rehabilitační kočárek Piper Comfort

  Piper ComfortDětský rehabilitační kočárek Rehabilitační buggy kočárek Piper Comfort je určený pro transport dětí se speciálními potřebami.

  Kód ZP: 07-5003239 + doplatek
  Více o produktu
 • Dětský rehabilitační kočárek Dixie Plus

  Dixie PlusDětský rehabilitační kočárek Zbrusu nový rehabilitační kočárek DIXIE má lehký hliníkový rám vyrobený za použití technologie ALUX.

  Kód ZP: 07-5003238 + doplatek
  Více o produktu
 • Dětský rehabilitační kočárek Sweety

  SweetyDětský rehabilitační kočárek Rehabilitační skládací kočárek vhodný pro děti s dětskou mozkovou obrnou, rozštěpem páteře a jiným pohybovým postižením. Doporučeno vyzkoušení osobně.  

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
 • přídavné zařízení k aktivním mechanickým invalidním vozíkům Cursum

  Cursumpřídavné zařízení k aktivním mechanickým invalidním vozíkům Podvozek autosedačky pro novorozence - použití pouze s aktivním invalidním vozíkem.    

  Kód ZP: Není hrazeno ZP
  Více o produktu
Sdílet na:
nahoru