Servisní technik zdravotnických prostředků - pobočka Praha

Do týmu na naší centrálu v Praze 4 hledáme náhradu za kolegu odcházejícího do důchodu na pozici:

Servisní technik zdravotnických a rehabilitačních prostředků

Náplň práce:

Zajištění a provádění servisu kompenzačních pomůcek - invalidních vozíků, zvedáků, elektrických polohovatelných lůžek atp. včetně administrativního zpracování zakázek.

Jedná se o servis předprodejní, záruční i pozáruční na servisním oddělení i v terénu.

Požadujeme:

  • manuální zručnost, zájem o technické věci a ochotu učit se novým věcem
  • SŠ vzdělání (elektro obor je výhodou, ale ne podmínkou) - možné i pro absolventy bez praxe
  • vyrovnanou osobnost schopnou i samostatné práce
  • předchozí zkušenosti z oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou
  • ochotu cestovat po regionech
  • řidičské oprávnění skupiny B + praxi v řízení
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • bydliště v Praze nebo v okolí

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • samostatnou a zajímavou práci v rámci svěřeného regionu
  • příležitost profesního růstu, důkladné odborné zaškolení a průběžný trénink
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • příjemný kolektiv

Nástup:

  • dohodou

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem k rukám pana Martina Charváta, e-mail: charvat@meyra.cz.

Kontaktováni budou pouze kandidáti vybraní k osobnímu pohovoru.

nahoru