Odborný prodejce zdravotnických prostředků - pobočka Plzeň

Do obchodního týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Odborný prodejce zdravotnických a rehabilitačních prostředků

Náplň práce:

Prezentace a prodej produktů společnosti (invalidní vozíky, ortopedické a rehabilitační pomůcky, ortézy atd.) obchodním partnerům, odborné veřejnosti a konečným uživatelům ve svěřeném regionu (Plzeň a okolí).

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • vyrovnanou osobnost s velmi dobrými komunikačními schopnostmi a prezentačními dovednostmi schopnou samostatné práce
  • předchozí obchodní zkušenosti, zkušenost s prodejem produktů ve zdravotnictví vítána (poukazy, práce se zdravotními pojišťovnami), ale není podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • různorodou a zodpovědnou práci při plnění obchodních cílů
  • příležitost profesního růstu, důkladné odborné zaškolení a průběžný trénink
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv
  • firemní benefity

Nástup:

  • dohodou

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem k rukám pana Roberta Náhlého, e-mail: nahly@meyra.cz.

Kontaktováni budou pouze kandidáti vybraní k osobnímu pohovoru.

nahoru