Odborný prodejce zdravotnických prostředků - pobočka Praha

MEYRA ČR s.r.o. je významnou společností specializující se na dovoz a prodej kompenzačních pomůcek pro osoby s hendikepem a omezenou pohyblivostí.

Do obchodního týmu na naši pobočku v Praze hledáme náhradu za kolegu na pozici:

Odborný prodejce zdravotnických prostředků Praha

Do obchodního týmu na středisko v Praze hledáme vhodného kandidáta na pozici Odborný prodejce zdravotnických a rehabilitačních prostředků.

Co vás čeká:

  • Prezentace a prodej produktů společnosti (invalidní vozíky, ortopedické a rehabilitační pomůcky, ortézy atd.) obchodním partnerům, odborné veřejnosti a konečným uživatelům ve svěřeném regionu.
  • Naučíte se rozumět produktům, které mohou lidem velmi pomoci nejen s mobilitou a naplňovat tak moto naší společnosti: "Usnadníme lidem pohyb".
  • Klasická práce obchodního zástupce, ale i porozumění potřebám svých zákazníků, kdy důležité není jen prodat, ale i umět poradit a pomoci
  • Různorodá a zodpovědná práce při plnění obchodních cílů, která má smysl.

Co budete potřebovat:

  • Baví vás práce s lidmi, porozumět jejich potřebám a hledat řešení jak jim pomoci
  • Předchozí obchodní zkušenosti ve zdravotnictví mohou být výhodou, ale nejsou podmínkou
  • Být vyrovnanou osobností a mít dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Uživatelskou znalost práce na počítači - práce v programech Office
  • Být aktivním řidičem, úplně stačí skupina B

Nabízíme:

  • Samostatnou a zodpovědnou práci v malém kolektivu
  • Příležitost profesního růstu, odborné zaškolení a průběžný trénink
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemný kolektiv
  • Firemní benefity

Nástup:

  • Dohodou

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem k rukám pana Roberta Náhlého, e-mail: nahly@meyra.cz.

Kontaktováni budou pouze kandidáti vybraní k osobnímu pohovoru.

nahoru