Key account manager - Ortézy

Do obchodního týmu na středisko v Praze hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • zodpovědnost za propagaci a prodej celého portfolia ortéz společnosti
  • aktivní účast na obchodní strategii prodeje
  • návštěva specialistů, zdravotnických zařízení, distributorů
  • vyhledávání nových obchodních partnerů
  • podílení se na plánování objednávek a řízení zásob
  • úzká spolupráce s dalšími úseky společnosti (obchod, marketing, atd.)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s prodejem zdravotnických prostředků podmínkou, znalost trhu s ortézami velkou výhodou
  • samostatnost, zákaznicky orientovaný přístup
  • dobré komunikační, prezentační a prodejní schopnosti
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • dobrou znalost práce s PC
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí významného výrobce a distributora zdravotnických prostředků
  • seznámení se sortimentem a důkladné proškolení přímo u zahraničního výrobce v rámci skupiny
  • zodpovědnou, zajímavou a samostatnou práci v perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusovou složkou odpovídající dosaženým výsledkům
  • notebook, telefon, služební vůz

Nástup:

  • možný ihned či dohodou

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem k rukám pana Roberta Náhlého, e-mail: nahly@meyra.cz.

Kontaktováni budou pouze kandidáti vybraní k osobnímu pohovoru.

nahoru